Doğal Afet ve Yangın Sonrası Temizliği..

Doğal afetler bakımından sık sık olayların yaşandığı bir ülkedeyiz. Yaşanan doğal afetler sonrasında ölümlerin olmaması, en büyük temennilerimizden birisidir. Engellenemeyecek doğal afetlerin hayatın bir sürprizi olması, sonrasında yapılacak olan durumlarla mücadelede profesyonel ekiplerin olmasını gerekli kılıyor. Avrupa Grup, yaşadığınız herhangi bir üzücü doğal afet sonrasında deneyimli ve tecrübeli ekibiyle beraber, afetten gördüğünüz zararları sarmak adına sizlere hizmet sunmaktadır. Yaşanan su baskınları, yangın ve heyelanlardan sonra meydana gelen kirliliğin ortadan kaldırılması için bilinçli çalışmalar söz konusu olması gerekir. Bu anlamda işini bilen ve afetten zarar görmüş ortama nasıl müdahale edileceğini bilen kişilerin duruma müdahale etmesi gerekir.

Avrupa Grup ile afet sonrası doğru temizlik..

Avrupa temizlik firması olarak, gerçekleşen afetlerden sonra afetzedelerin işlerini tamamen rahatlatmak anlamıyla iş süreçlerini bizler yürütüyoruz. Böylece afetzedeler hiçbir sorumluluk altına girmeden afetten zarar gören ev, ofis veya fabrikaların temizlenmesi ve varsa kullanılabilecek eşyaların temizlemesi ve kurtarılması işleri yapılır. Mekanın eski düzenine getirebilmesi için kaba temizlik yapılır. Daha sonra ince temizlik çalışmasıyla ortamında eskisi gibi olması sağlanır. Yangın durumlarında ise, kullanılabilecek durumda olan eşyalar kurtarıldıktan sonra, yanmış olan molozlar, eşyalar ortadan kaldırılır. Onarım ve boya, badana gibi işler yapılarak, yanan yerin onarılması sağlanır.

A’dan Z’ye afet sonrası temizlik..

Afet ve yangın sonrası temizliği konusu diğer temiz hizmetlerinden daha farklı ve daha zorlu bir süreci ifade etmektedir. Bu nedenle sağlıklı bir temizliğin söz konusu olabilmesi adına, eğitimli ve afet sonrası temizliği konusunda bilgili kişilerce hareket edilmesi ve temizliğin yapılması gerekir. Bu anlamda Avrupa temizlik firması tecrübeli ve eğitimli ekibi sayesinde, afet sonrasında mekanlarınızın sağlıklı bir şekilde eski haline getirilmesi, eşyalarınızın temizlenmesi ve sağlığınıza zarar verecek durumların ortadan kaldırılması kapsamında etkili çalışmalar yapmaktadır.

Avrupa standartların temizlik prosedürüne sahip olan firma, ayrı olarak eğittiği ve seçti afet sonrası temizlik ekibi sayesinde, modern ve hızlı temizlik çalışması uygulayarak, en kısa zamanda ev, fabrika ya da ofislerinizin size teslim edilmesi sağlanmaktadır. Eşyalarınızın temizlenmesinden duvar ve diğer odaların, mekanların temizlenmesine kadar her şey, tecrübeli ve eğitimli ekip tarafından yapılmaktadır.

Afet sonrasında tam destek!

Yaşadığınız su baskınları ve yangınlar sonrasında neler yapacağınızı bilmiyorsanız, Avrupa Grup sayesinde fazla düşünmenize gerek yok. deneyimli ve tecrübeli ekibimiz sayesinde evlerinizin, ofislerinizin sağlıklı bir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Yaşadığınız afetlerden sonra temizliğin bilinçli bir şekilde yapılmaması durumunda, bazı mikropların üremesine sebep olacaktır. Bu durumda sağlığınızı tehdit edecek bir durum söz konusu olabilir. Bunların yaşanmaması için yapmanız gereken işi bilen temizlik firmalarına afet sonrasında nitelikli bir temizlik yapılması gerekir.

Temizlik konusunda daha fazla bilgi alabilmek ve size sunulan çözümleri öğrenebilmek adına Avrupa Grup müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.