Villa Temizliği..

Lüks ve modern bir yapıya sahip olan villalar, hak ettikleri şekilde temizliğe sahip olmaları gerekir. Bunun içinse doğru bir temizlik firmasının seçilmesi elzem niteliğinde bir durumdur. Eğer yanlış kişilere villa temizliği hizmetini teslime derseniz, doğru sonuçlarla karşılaşmayabilirsiniz. Bu anlamda, Avrupa grup temizlik firması, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla en doğru temizliğin sağlanması ve yapılması için Avrupa standartlarında hizmet vermeye hazırdır. Temizliğin felsefesini yeniden yazan ve sektöründe lider konumda olan firmamız sayesinde, en güzel temizlik çalışmalarının sağlanmasını mümkün kılabilirsiniz. Mekanlarınızın temiz ve pak olması adına Avrupa grup ile yapacağınız temizlik anlaşmalarında, asla memnun kalmayacağınız durumlar söz konusu olmaz. Eğitimli kadro sayesinde, villa için gereken temizlik şartnamelerinin hepsi, birer birer ekip amirinin sorumluluğunda uygulanır ve en kısa sürede temizlik sizlere teslim edilir.

İnşaat sonrasında villalarınız bize emanet..

İnşaat yeni çıkmış villaların doğal ve temiz bir görünüme sahip olması adına yapılacak olan çalışmaların zorluğu, bizim hiçte umursadığımız bir durum değil. Biz en zorlu alanların temizliğinde bile titizlik ve özverili bir çalışma prosedürüyle alanların eski haline veya lüks hale getirilmesi operasyonlarını birçok kez balarıyla gerçekleştirdik. Bu anlamda, Avrupa grup olarak Avrupa standartlarında temizlik çalışmaları yapmaktayız. Villalarınızın inşaat sonrası temizliğinde de alanların yaşanılabilir hale getirilmesi için en uygun temizlik prosedürünü kullanmaktayız.

Doğru temizliğin adresi…

Doğru bir temizlik için disiplinli ve özverili bir çalışmayı ekiplerimiz en iyi şekilde yerine getirmektedir. Villalarınızdaki dekoratif düzene zarar vermeden en iyi temizliklerin yapılması sağlanmaktadır. Klasik eşyaların temizliğinde ayrı yöntemler uygulanarak, parlaklık ve işlemelerinin bozulmamasına dikkat edilmektedir. Villa temizliklerinde kimyasalların yoğun bir şekilde kullanılması halinde, eşyalarınız zarar görecektir. Bunların yaşanmaması adına doğal ve organik bir temizlik sürecinin uygulanması gerekir. Avrupa grup tarafından eğitimli ve tecrübeli personel, en iyi temizlik çalışmasının yapılması adına malzemeler ve zararları hakkında bilinçli kılınmışladır.

Alanlarına ve eşyalarınıza zarar gelmeden yapılmasını dilediğiniz bir temizlik için Avrupa grup, en iyi hizmetleri vermektedir. Sağlıklı, hijyen, ferah ve nezih ortamları sağlanmasında, yaşanılabilir alanlarım mümkün kılınmasında deneyimli kadrosuyla beraber her geçen zaman daha geniş bir kitleye hizmet vermeye devam eden firmamız, sağlığın ne demek olduğunun bilincinde olan ekiplerle çalışmaktadır.

Villalarınız bizimle daha temiz…

Villa temizliklerinin baştan savma değil, daha özenli ve mekanın ruhuna uygun bir şekilde yapılması gerekir. Misafir edeceğiniz arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın villanız hakkında olumsuz kanaatlere sahip olmaması için doğru bir temizliğin yapılması gerekir. Villanın prestijinin sarsılmaması için en ince ayrıntıların bile temizlik sürecine dahil edilerek, doğru bir şekilde temizlenmesi gerekir. Villalar yapısı gereği temiz olmalı, temiz kalmalıdır. Bunun sağlanması için doğru temizlik firmasıyla anlaşılması gerekir. Avrupa grup, Avrupa standartlarında tek hizmet veren firma olarak, sizlerin temizlik hizmetinizi yapmaya, değer yaratmaya kendisini vakfetmiş bir firmadır. Doğru, kaliteli, prestijli, özenli bir temizliğin elde edilmesi adına, sağlıklı ve fiziki yönden güçlü ekip personeliyle en zorlu yerlerin en temiz alanlar olmasını sağlaya firma, villa temizliği hizmetinde de titiz ve özenli çalışmalarını yapmaktadır.