Site Temizliği

İnsan nüfusu arttıkça, sitelerin inşasının da artması doğal bir gereksinim olarak kalacaktır. Özellikle büyük şehirlerde yerleşim sıkıntıları ve konut problemlerinin olmasından dolayı, daha fazla konutun ve ailenin yaşayabileceği sitelerin inşa edilmesi, daha ekonomik ve işlevsel bir durum arz ediyor. Tabi sitelerin kurulmasıyla beraber, geniş bahçe ve park alanlarının temizlenmesinden, koridorlarının ve merdiven gibi temizlenmesi gereken alanların bakımı ve hijyen hale getirilmesi, site yönetiminin sorumluluğunda yapılması gerekiyor. Site yönetimlerinin, almış oldukları aidatları iyi bir şekilde değerlendirebilmeleri adına, iyi bir temizlik firmasıyla çalışmaları gerekmektedir.

Site temizliğinde Avrupa Grup

Site temizliği konusunda deneyimli ve tecrübeli ekibe sahip olan firmamız, en iyi temizlik yönetmeliğini ve prosedürünü uygulamaktadır. Avrupa standartlarında temizlik yapan firmamız, sitelerin sağlıklı ve yaşanılabilir alan olması için çalışmaktadır. Bahçe temizliği sitelerde önemle üzerinde durulması gereken bir notayı ifade eder. Bahçelerin düzenlenmesi ve temizliğinin yapılması, sitenin ferah ve temiz bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Bunun yanında sitenin dairelerinin temizliği de önele üzerinde durulması gereken bir hususiyeti ifade eder. Merdivenlerin ve korkulukların temizlenmesinden, asansörlerin temizlenmesine kadar doğru ve sağlıklı bir temizliğin yerine getirilmesi gerekir.

Personelin site temizliği konusunda bilinçlendirilmesi ve site sakinlerine rahatsızlık vermeyecek şekilde çalışmaları konusunda gerekli eğitim ve ortamın sağlanması, Avrupa Grup tarafından dikkat edilen konular arasına girmektedir. Site hayatının olumsuz etkilenmemesi adına temizliklerin sitenin en sakin vakitlerinde yerine getirilmesi hususu, özellikle dikkat edilen noktalar arasında yer almaktadır. Temizliğin yapılması ve hijyen ortamın sağlanması adına çevreye rahatsızlık verilmemesi, gürültü kirliliğinin de temizlik firmalarınca dikkat edilmesi gereken hassas konu olarak değerlendirilmesiyle mümkündür. Bu bakımdan Avrupa standartlarında temizlik ve ferah bir mekanın temin edilmesini sağlayan firmamız, temizliğin gürültü kirliliğine neden olmayacak şekilde yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Neden Avrupa Grup?

Site temizliği ve daha farklı temizlik hizmetlerimizin ortak noktası, yaşanılabilir mekanların tesis edilmesidir. Bu bakımdan eğitimli kadrolar ve tecrübeli ekibimizle beraber gereken hassas çalışmalar, müşteri memnuniyetinin sağlanması, hijyen ortamların yaratılması adına özenle takip edilmektedir. Kaliteli temizlik prosedürüne sahip olan firmamız, organik temizlik anlayışı sayesinde, sektöründe yer alan firmalardan farklılaşmaktadır. Organik temizlik yaparak, doğru ve yerinde kimyasal temizlik malzemesi kullanımını sağlamaktadır. İnsan sağlığı açısından en ideal temizlik metotlarını kullanan firmamız, sektörüne kazandırmış olduğu yeniliklere bir yenisini daha böylece eklemiştir.

Site temizliğinizin sağlıklı ve organik anlayışa istinaden yapılmasını sağlamak için Avrupa Grup firması, sizlerin yanındadır. Ücretsiz keşif hizmetlerinin sağlanmasından sonra, site içi ve dışında yapılacak gerekli temizlik planının hazırlanması ve uygulanması deneyimli ve tecrübeli ekip tarafından en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Bu adımlardan sonra, gerekli mutat temizliklerin yapılması ve kontrollerin belirli periyotlar dahilinde yapılması söz konusu olmaktadır.

Doğru ve yaşadığınız mekanlar için en iyi temizlik uygulamasının gerçekleşmesi adına kurumsal yapıya sahip temizlik firmasının danışmanlık ve hizmetinden yararlanabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşerek, temizlik hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Modern ve sağlıklı bir temizlik anlayışı sunan Avrupa Grup, temizlik hizmetinden en iyi imkanları sunan tek firmadır.

Yönetimsel Başarı 98%
Daire Sakinleri Memnuniyeti 96%
Mali Başarı Memnuniyeti 99%
Sosyal Tesisler Yönetimi 97%
Hijyen Koruma Memnuniyeti 95%