Full Time Temizlik Personeli..

İş yerinizin, evinizin, mağazanızın ve ihtiyaç duyduğunuz alanlarda doğru bir temizlik elemanı bulmak zor bir durum. Ancak Avrupa Grup sayesinde, doğru ve disiplinli bir şekilde çalışacak olan temizlik elemanlarına sahip olabilirsiniz. Full time temizlik personeli ihtiyacınız için firmamızın sunmuş olduğu çözümlerden faydalanabilir, doğru ve eğitimli bir temizlik görevlisine sahip olabilirsiniz. Kendi ilanınızla aradığınız temizlik görevlileri işin ehli olmayabilirler. Buda alanlarınızın sağlıklı bir şekilde temizlenmemesi anlamına gelir. Bunun yanında, ofis ya da evlerinizdeki eşyalarınızın zarar görmesi söz konusu olabilir.

Ancak kurumsal bir kimliğe sahip olan Avrupa Grup aracılığıyla temizlik personeli edinmeniz halinde, deneyimli ve tecrübeli arkadaşlarımızdan sizlere göndereceğimizden emin olabilirsiniz. Bu sayede mekanlarınız daha temiz ve hijyen bir ortama sahip olmuş olurken, aynı zamanda eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleşen bir temizliğin rahatlık ve ferahlığını hissedeceksiniz. Eğer temizlik esnasında kimyasal maddeler çok fazla kullanılırsa, uygun olmayan mekanlara da kimyasallarla müdahale edilirse, bu durumda, eşyalarınızın zarar görmesi söz konusu olabilir. Bunların yaşanmaması adına işin ehline tevdi edilmesi en iyi yapılacak işlerden birisi olacak.

En iyi temizlik görevlileri yetiştiriyoruz..

Avrupa Grup, Avrupa standartlarında temizlik çalışmaları yapan bir firmadır. Personelini de bu gereklilikleri sağlayabilecek şekilde eğiten Avrupa Grup, daha güzel mekanların sağlanması için kendi üzerine düşen görevleri doğru bir şekilde yapmaktadır. Bu sektörün en büyük sorunu, deneyimsiz ve eğitimsiz temizlik iş gücünün var olmasıdır. Avrupa Grup, bu açığı kapatmak adına kendi hissesine düşen vazifeyi yapmakta, kendi personelini en iyi hizmet verebilecek niteliklere sahip olarak eğitmektedir.
Bu kapsamda yaptığımız eğitim çalışmalarında, temizlik personelin temizlik stratejisini belirlemesi ve malzemelerin nasıl kullanılması gerektiği hususunda bilgilendirmeler yapılmaktadır. Genel iş tanımlamaları, kalite prosedürüne uygun bir şekilde temizliklerin nasıl yapılacağı personel ekibimize benimsetilmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verilmesi ve üst amirlere karşı gelinmemesi konusunda gerekli olan eğitimler verilmektedir.
Tüm personel, Avrupa Grup iş prosedürüne ve iş talimatına uygun işleyiş içerisinde işlerin tamamlanmasından ve sonlandırılmasından sorumludurlar. Bu bakımdan personel, işe başlayış saatinden bitiş saatine kadar gerekli olan günlük temizlik talimatını uygular ve başarılı şekilde tamamlanmasını sağlar. Yapılan işlerin kontrol edilmesi ve rapor halinde sunulması, önemli bir güven verici çalışma olarak firmamızca yapılmakta ve aksaklıkların olmaması sağlanmaktadır. Bu bakımdan full time temizlik personeli ihtiyacı duyan firma ya da kurumların işlerinden ara vermeden personel hizmetlisinin işlerini takip etme ihtiyaçları yoktur. Gerekli takip ve denetimin sağlanması Avrupa Grup şirketinin sorumluluğu altındadır.
Müşterilerin doğru bir temizlik personeline sahip olması için gereken çalışmaları her zaman doğru ve yerinde yapan Avrupa Grup, eğitimli, disiplinli personellerle temizlik ihtiyaçlarınıza çözümler bulmaktadır. Personel ekibimizde nitelik olarak işlerin sağlıklı bitirilebilmesi için bazı şartların sağlanmasına dikkat ediyoruz. Bizim prensiplerimiz, müşterilerimizin daha sağlıklı bir hizmet almalarını sağlamak adına, değer verdiğimiz önemli ilkelerdir. Bu ilkeler güvenilirlik, çalışanlarımızın verilen vazifeyi başarılı şekilde yerine getirebilmeleri için fiziksel güç, iş yeterliliği, çalışkanlık ve azimli olmak gibi önemli kriterlerdir. Doğru ve güvenilir bir personele sahip olacak şekilde, günlük temizlik işlerinizin aksamadan yapılması için Avrupa Grup temizlik firması, sizlerin yanındadır.