Fabrika Temizliği

Fabrikalar çalışma yapısı gereği çabuk kirlenen yerlerdir. Üretim yerlerine dair temizlik sorunlarının çalışanların sağlığını tehdit etmesinden dolayı yeni mevzuatlarla, fabrika alanlarının temizlenmesi ve bakımının yapılması sıkı bir tedbir olarak uygulanmaktadır. Fabrikaların temizlik sorularına kendi bünyelerinde çözü üretmeleri, maliyet açısından ve organizasyon bakımından sorunlar meydana getirdiğinden, fabrika işletmelerinin en iyi izleyecekleri yollardan birisi, temizlik işlerinin kurumsal firmalara devirlerinin yapılması uygun bir davranış olacaktır.

Fabrika temizliği hizmeti konusunda Avrupa Temizlik firması olarak en kaliteli prosedürü uyguluyoruz. Fabrikaların yapısına ve üretim şekillerine göre daha farklı temizlik çözümleri sunan Avrupa grup, temiz alanlarla çalışanların daha sağlıklı alanlarda çalışmasını imkanlı hale getirmektedir. Günlük temizliklerden, haftalık ve aylık sıkı temizliklere kadar en ince ayrıntılara dikkat edilerek yapılan temizlik çalışmaları, fabrika çalışanların ve işletmecilerinin memnun kalacağı bir düzeyde yapılmaktadır.

Fabrika temizliği güven gerektirir…

Birçok temizlik firması, fabrika temizliği konusunda yanlış bir takım çalışmalar yürütmektedirler. Bu yanlış işlerin başında personellerinin eğitimden uzak bir şekilde, fabrika temizliğine gönderilmeleri yatmaktadır. Avrupa grup, personellerinin her türlü eğitimini vererek, temizlik malzemelerinin doğru bir şekilde kullanılmasından, hangi alanlara hangi temizlik malzemesiyle müdahalede bulunulmasına ve araçların kullanılmasına kadar doğru bir eğitim prosedürü izlemektedir. Diğer firmaların temizlik anlayışlarında sadece kir sökücü bir takım malzemeler kullanılarak, kısıtlı ve nitelikli olmayan bir temizlik anlayışının söz konusu olması, fabrika temizliklerinde gerekli olan hijyen ortamın meydana getirilememesini sağlamıştır.

Avrupa Grup ile temizlikte tam isabet..

Fabrika temizliği konusunda göstermiş olduğu başarılı çalışmalarla arkasında mutlu müşteriler bırakan Avrupa Grup, deneyimli ve çalışkan ekibiyle beraber hijyen ve yaşanılabilir alanların meydana getirilmesi gibi değerli bir vazife yürüttüğünün bilincindedir. Bu sebeple firmamız, fabrika gibi temizlikleri zorlu ancak, insan sağlığı için önemli olan alanlarda, gerekli olan personel eğitiminden, malzemelerin aktif ve doğru bir şekilde kullanımına kadar eğitim çalışmalarını yapmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetinden sonra, fabrikalarınız için gerekli olan temizlik çalışmasının plan ve programını istişarelerle sağlıklı bir şekilde yapan Avrupa Grup, çalışmalarınıza zarar vermede fabrikanın temizlik işlerinin yürütülmesini sağlamaktadır.
Fabrikalarınızın dış e iç temizliği doğru ve bilgili, tecrübeli ekip tarafından yapılmaktadır. Koridorların temizlenmesinden, lavabo ve tuvaletlerin temizliklerine kadar ince bir temizlik, insan sağlığının önemi dikkate alınarak yapılmaktadır. Mıntıka temizliği, bahçe temizlikleri, makinelerin temizliği zarar verilmeden doğru bir şekilde yapılmaktadır.

Avrupa Standartlarından yapılan temizlik hizmeti sayesinde, kimyasalların yoğun olarak değil, bilinçli bir şekilde kullanıldığı temizlik hizmetimiz sayesinde, fabrikalarınızda ferah ve hijyen ortamların meydana getirilmesini tecrübelerimizle sağlıklı bir şekilde sağlamaktayız. Sektörde yer alan diğer temizlik firmalarından farlı olarak, kimyasal bakımından yoğun olan temizlik maddelerinin kullanımında bilinçli ve olabildiğince az kullanarak, hareket ediyoruz. Organik bir temizlik hizmetiyle fabrikalarınızın sağlıklı bir şekilde hijyen bir ortama kavuşturulmasını sağlamaktayız. Kaliteli, sağlıklı ve ilkeli temizliklerin fabrikalarınızda mümkün kılınması adına Avrupa Grup ve ekibi, gerekli keşif çalışmasından sonra en doğru çalışmanın fabrikalarda uygulanmasını sağlamaktadır. Daha temiz ve çalışanlarınızın daha ferah bir şekilde çalışacakları mekanların yaratılması adına, sektöründe öne çıkan Avrupa Grup, ideal temizlik vazifesini yerine getirmeye hazırdır.