Ev Temizliği..

Yaşadığımız mekanların yaşanılabilir olması, kılınması adına sağlıklı ve detaylı bir temizliğin yapılması şattır. Çalışan kadınlar evlerinde bu tür bir temizlik çalışması yapamadıklarından, temizlik firmaları aracılığıyla mükemmel bir temizlik uygulamasının evlerinde sistemli bir şekilde yapılmasını sağlayabilirler. Bu bakımdan Avrupa Grup firması, ev temizlikleri hususundaki kalite politikasıyla en iyi mekanlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Deneyimli ve çalışkan kadrosuyla birlikte Avrupa standartlarında tek temizlik hizmeti veren Avrupa grup, evlerinizin gerekli yerlerini en iyi şekilde temizleyerek, hijyen alanlarda sevdiklerinizle daha güzel ve hoş mekanlarda oturmanızı sağlar.

Detaylı ev temizliği..

Evlerin her bölümünü ayrı ayrı temizleyerek, sağlıklı bir çalışmanın tamamlanması sağlanır.ev temizliği konusunda deneyimli ve tecrübeli olan ekip tarafından yapılan temizlikler, doğal ve organik düzeydedir. Evin kimyasal kullanılmaması gereken noktaların da kesinlikle kimyasal bazlı bir çalışma yapılmaz. Bu şekilde daha sağlıklı ve ferah mekanların müşterilere sunulması sağlanır. Kimyasalların kir ve mikropları sökmek adına sadece tuvalet ve banyo gibi yerlerde kullanılması uygundur. Buralar da kimyasal bazlı temizlik malzemeleriyle temizlendikten sonra bol su ile durulanırlar. Oturma odalarınızda bulunan koltuk takımlarının temizlenmesinden zemin ve camların temizlenmesine kadar her şey, itina ve deneyimli ekibin özverili çalışmasıyla yapılır.

Bazı firmalar evlerinizin yoğun olarak kullanıldıkları oturma odası, mutfak gibi alanlarda da yoğun bazlı kimyasal malzeme kullanırlar. Bu durum sağlıksız ve doğru bir temizlik anlayışından ileri gelmemektedir. Bu nedenle bu tür firmalardan alacağınız hizmet sonucunda zararlı çıkabilirsiniz. Ev temizliği doğal ve organik bir şekilde yapılmalıdır. Avrupa standartlarına uyarak temizlik yapan Avrupa grup, en iyi temizlik prosedürünü uygulamaktadır. Sağlıklı, hijyen, ferah bir evinizin olması adına doğru bir temizlik firmasıyla anlaşma yapmanız gerekir.
Eğitimli kadromuzla evinizdeyiz.

Avrupa grup, ev temizliği için eğittiği grupları özel olarak evlerin temizliğinde vazifelendirmektedir. Biz biliyoruz ki, sevdiklerinizle beraber yaşadığınız evlerin daha bilinçli ve eğitimli kişilerin elinde olması, böylece temizliğin daha doğru yapılmasıdır. Avrupa grup, en kaliteli temizlik uygulamalarına başvuran ve bunu en uygun fiyatlardan yapan temizlik firmasıdır. Prestijli, deneyimli, çalışkan ve özverili bir ekibin arkasında bulunması, her müşterinin memnun edilmesini sağlamaktadır.

Ev temizliği hususunda inşaattan çıkmış evlerinde temizliği yapılır. Kaba temizliğin yapılmasında sonra, ince temizliğin yapılarak inşaattan yeni çıkan evlerin yaşanılabilir mekanlar olması sağlanır. Eğer evlerinizde tadilat ve bakım yaptırdıysanız, doğru bir temizliğin söz konusu olması adına Avrupa Grup temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Doğru, kaliteli, ferah ve nezih temizlik çalışmalarının yapılması, mekanlarınızın en doğru şekilde temizlenmesi, Avrupa grup temizlik firmasıyla daha kolay ve basit!

Deneyimli ve bilgili ev temizliği ekibiyle, evlerinizin dekoratif yapısı bozulmadan gerekli ev temizliği çalışması yapılır. Müşterilerin memnun kalacağı şekilde yapılan temizliklerde, her yerin en ince ayrıntısına kadar temizlenmesi esastır. Sadece genel bir toz alma ve süpürme gibi işlemler değil, cam ve çerçevelerden, fayansların kir ve pas tutmuş yerlerine kadar detaylı bir silme, parlatma, istenmeyen maddelerden kurtulma çalışması yapılır. temizlik ekibinin elinde olan gerekli ev temizliği prosedürüyle, hiçbir nokta atlanmadan programlı şekilde çalışmalar yapılır ve en kısa süre içerisinde ev sahibine teslim edilir. Ferah, hijyen, prestijli bir temizlik için doğru adreste olduğunuzu asla unutmayın.