Fmc İlaçlama

FMC haşere ilaçlama hizmeti sayesinde mekanlarınız da yer edinen ve sürekli üreyen haşerelerin sağlığınızı tehdit etmelerini engelleyebilirsiniz. Lüks mekanlarda ürüyen haşerelerin güzel bir görüntü ortaya koymaması, mekanların ruhuna yakışmayan bir husus olması gibi nedenlerden dolayı FCM haşere ilaçlama hizmetiyle ortadan kaldırılmaları gerekir. Bu hizmet mekanların daha hijyen ve sağlıklı bir yer olmasını sağlamakla beraber, lüks mekanların prestijinin zedelenmemesi içinde uygulanabilir. Özelikle yemek yapılan yerlerin hijyen olmasını sağlamak için haşerelere karşı korunması ve gerekli önlemlerin alınması gerekir.

Böcekler yaşam alanlarımıza girerek, çok sayıda ürerler. Besin maddelerimize ortak olup, üzerine salya ve dışkılarını bırakarak mikropları bulaştırır,sağlığımızı tehdit ederler. Böceklerle mücadelede kişisel yöntemler başarılı sonuçlar vermez ve insan sağlığı tehlikeye girer. Haşere İlaçlama profesyonellik gerektirir, garantili çalışan ilaçlama firmalarının işidir.

FMC ilaçlama olarak Sağlık Bakanlığı onayı ile 7 yıldır hizmet vermekteyiz. Her türlü haşere, böcek ve kemirgen ilaçlamasında firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.İlaçlarımız ziraat mühendisleri kontrolünde her türlü böcek ve haşereye farklı ilaçlar hazırlanıp,uygulaması eğitimli personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Örneğin pire ilaçlama da kullanılan ilaç farklı olduğu gibi uygulanacak alanında iyi tespit edilmesi gerekir.Fare İlaçlama uygulamasında, ilaçlama sonrasında, içinde mum bloklar bulunan istasyon bırakılmalıdır. Böcekler o kadar çeşitlidirler ki, sayılarını saptamak olanaksızdır. Böceklerin hemen hepsi çok küçük yapılıdır.

Böcekler küçük olmasalardı, yeryüzünde bir başka canlı için yer bulmak mümkün olmazdı. Milyonlarca böcek türü yaşamaktadır ve dünyanın en kalabalık canlılarıdır. İnsanların yaşadıkları alanlarda çoğalarak insanları rahatsız eden, ısıran yada pisliklerine ortama bırakarak hastalık bulaştıran bu zararlı canlılara karşı mücadele etmek gereklidir.

Doğru çözüm için Avrupa Grup..

Avrupa standartlarında temizlik hizmetlerinin uygulanmasını sağlayan Avrupa grup, mekanlarınızın sağlıklı ve hijyen bir duruma getirilmesinde eğitimli personeli ile hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin en büyük ayaklarından birisini ifade eden FMC haşere ilaçlama hizmeti, haşerelerin en çok üreyebileceği noktalara titizlikle uygulanır. Haşere derdinden uzun zamanlı kurtulmak için doğru ilaçlama yapılmasının önemli olduğu asla unutmayın. Doğru temizlik firmaları sayesinde, haşere temizleme işleminden umulan sonuçların alınmasını sağlayabilirsiniz.

Avrupa Grup, Avrupa standartlarında hizmet veren kurumsal temizlik firması olarak, mekanlarınızda haşerelere yönelik çözüm sunmaktadır. Sağlıklı ve hijyen mekanların tesis edilmesinde haşerelerin ortadan kaldırılması önemli bir noktayı ifade etmektedir. FMC haşere ilaçlama hizmeti, mekanlarınızın daha da yaşanabilir kılınması anlamında modern çözümler sunmaktadır. Kimyasal uygulamaların dikkatlice yapılarak, zarar verici durumun yaşanmamasını sağlamak gerekmektedir. Eğitimli kadrosu sayesinde doğru uygulamalarla verimli sonuçlar alınmasını sağlayan Avrupa Grup, FMC haşere ilaçlama uygulamasıyla mekanlarınızın olası haşere üremelerinden kurtarmakta, var olan haşerelerin mekandan dışarı atılmasını sağlamaktadır. Sağlıklı bir uygulamanın söz konusu olması için Avrupa Grup, sizlere kaliteli çözümler sunmaktadır.

İşyeri ilaçlama,

Gıda üretimi ve satışı yapan işyerleri, sağlık merkezleri gibi bazı işyerleri periyodik olarak ilaçlama yaptırmaktadır. Bunun dışında kalan işyerlerinde haşere probleminin az olduğu düşünülür. Oysa, gerçeğin bu saptamayla pek bir ilişkisi yoktur. Binaların ortak alanlarından, kanalizasyon sisteminden ve mekana giren çıkan eşyalardan dolayı haşere probleminin sıkça yaşandığı alanların başında gelir. Yeni ilaçlama teknikleri sayesinde iş düzeniniz aksamadan ilaçlama yaptırabilirsiniz. Üretim ya da hizmet kaybı yaşamazsınız. Üstelik, hizmet alanı ne olursa olsun, mekanlarda bulunan insan sayısı evlere oranla daha fazla olduğu için kamu sağlığı bu tip noktalarda daha büyük önem taşımaktadır.Dolayısıyla ilaçlama uygulamaları da…

Bahçe ilaçlama,

Bahçe ilaçlama iki nedenle büyük önem taşır. Böcekler ve fareler bahçenizdeki bitkilere zarar verebileceği gibi onların evinize, işyerinize girme olasılığı da oldukça yüksektir. Bahçeli yani müstakil evler apartman ya da bahçesiz evlere oranla daha fazla haşere barındırırlar. Bu nedenle de ilaçlama işlemleri daha farklı uzmanlıklar gerektirir. Ev ya da işyerlerimizde karşılaşmadığımız böcek ve fare türleriyle bahçede karşılaşabiliriz. Kullanılan ilaçlar bahçe bitkilerine ve varsa bahçede yaşayan diğer canlılara zarar vermez. Periyodik ilaçlama bahçelerde daha büyük önem taşımaktadır.

Site ilaçlama,

İstanbul nüfusunun büyük bir bölümü apartmanlarda, sitelerde yaşıyor. Apartmanlarda evleri tek tek ilaçlamak her zaman olumlu sonuçlar doğurmuyor. Çünkü, siz evinizi ilaçlatsanız da böceklerle posta kutunuzda, merdivenlerde ya da asansörlerde karşılaşabiliyorsunuz. Bu nedenle en iyi çözüm, toplu yaşam alanlarımızın periyodik olarak ilaçlanması. Üstelik toplu ilaçlama yapıldığında, maliyet açısından daha ekonomik sonuçlar doğabiliyor. Daha da önemlisi depo ve merdiven boşlukları gibi ortak kullanım alanları sadece toplu ilaçlama yapıldığı durumlarda elden geçirilişebiliyor. Daha kesin çözümler için toplu ilaçlamayı tercih edin.

Ev ilaçlama,

Ev ilaçlama oldukça önemlidir çünkü hayatımızın en büyük bölümü evlerimizde geçiyor. Sağlıklı yaşamak istiyorsak işe evimizi koruyarak ve doğru zamanlarda böcek ilaçlama uygulaması yaptırarak başlamalıyız. Evlerimizde istenmeyen canlıların rahatça yaşayabilmesi ve çoğalabilmesi için uygun ortamlar bulunmaktadır. Başta mutfak olmak üzere. Böcek Avcısı evinizi istenmeyen canlılardan arındırır. Daha da önemlisi, canlıların evinize yeniden gelememesi için alınacak önlemler konusunda yardımcı olur… size de evin keyfini sürmek kalır.

Villa ilaçlama,

Daha mutlu bir hayat sürmek için bir villaya taşındınız. Ama, bahçenizde huzurla, rahatça oturamıyor olabilirsiniz. Sağlığınız ve huzurunuz için bahçelerin ilaçlama yaptırılarak böceklerden arındırılması gerekmektedir. Bunun için bahçelerin mutlaka temiz tutulması, periyodik olarak ilaçlanması gerekir. Unutmayın… Açık alanlarda yaşayan böcekler ve fareler sadece insan sağlığını değil, bahçelerimizde bulunan sebze ve meyve gibi bitki türlerini de tehdit eder, zarar verebilir.