Avrupa Tedarik

Dünyada bir yetişkin ortalama 12 saatini ev dışında ürün ve hizmet tüketerek geçirmektedir.Türkiye’de de nüfusun sürekli artması ve ev dışında geçirilen sürenin uzamasına bağlı olarak ev dışı tüketim sektörü hızla büyümektedir.Müşteri bilincinin giderek artmasının beraberinde getirdiği kalite, uygunluk, zamanlama konularındaki mükemmellik arayışı tedarik zincirinde daha profesyonel, daha deneyimli ve daha donanımlı kuruluşlardan destek alma ihtiyacını doğurmuştur.

2010 yılında Avrupa Grup yönetim kurulu kararı ile temizlik kimyasallarını üretime geçen firmamız TSE,İSO,OHSAS ve diğer kalite belgelerini almaya hak kazanmış Türkiye de rekabetçi firmalara örnek olmuştur.Türkiye’de 38 ilimizde 4 yıldır “ev dışı tüketim sektöründe” var olan Avrupa Tedarik gıda,sarf malzemeler,bilgi teknolojileri ve temizlik maddelerindeki güçlü markaları ve çağdaş lojistik yapılanması ile her tür firmaya en hızlı, en ekonomik ve en hijyenik yoldan hizmet sunabilmektedir. Avrupa Grup müşterileri tüm ihtiyaçlarını “tek nokta” üzerinden sipariş edebilmekte ve “tek fatura” ile ödeme kolaylığından yararlanabilmektedirler.

Bugün Avrupa Tedarik,geniş ürün yelpazesi, kalite standartlarına uygun ve yaygın sevkiyat ağı ile hizmet verdiği kurumlara lojistik, dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi hizmetleri sunan lider bir firma haline gelmiştir. Yenilikçi yapısı ile hergün büyüyen bir marka olarak doğru kaynak olmaya devam edecektir. Avrupa Tedarik,insan yatırımına önem vererek, eğitim ve bilgi düzeyi yüksek çalışanları, güçlü iş ortakları, sonuç odaklı çalışma anlayışı, güvenli istikrarlı çalışma sistemi ile ‘Sürekli Müşteri Memnuniyeti’ garantisi veren çözüm ortağınızdır.

Konaklama, gıda, sağlık sektörü temizlik&hizmet firmaları, caterıng firmaları, oteller, restoranlar, hastaneler, gıda ve sanayi fabrikaları, marketler, çamaşırhanler, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri ve plazalar ürün ve hizmet verdiğimiz müşterilerden sadece birkaçıdır. Sürekli güncellenen ve yeni ürünler eklenen portföyümüzde stoklu olarak çalıştığımız 4.000’den fazla ürün kalemine her gün yenileri eklenmektedir. Ürün portföyümüz ile ilgili daha fazla bilgi için, lütfen ürün kataloğumuzu inceleyiniz.Avrupa Tedarik Türkiye birçok farklı sektörün kendi içinde lider olmayı başarmış kaliteli markaları ile çalışarak sizlere en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.

Hayatınızı Kolaylaştıran Ürünler Burada!

Elektronik teknolojilerin hayata kattığı yenilik ve pratiklik kadar, mutfakta, temizlikte ve diğer alanlarda kullandığımız ürünlerin de hayata getirdiği bir kolaylık var. Sadece bunun farkında olmanız için yapmanız gereken avrupatedarik.com sitesinin ilginç ürünler, pratik ürünler kategorisinde yer alan koleksiyonları incelemeniz yeter. Mutfağınızda daha pratik olmanızı sağlayacak ürünler, temizlikte daha işlevsel olmanızı sağlayacak ürünler, hayatınıza yeni bir ergonomik deneyim katacak malzemeler en iyi ve uygun fiyattan sizlere sunuluyor.

Doğru alışveriş noktası!

İnternet üzerinden alışveriş imkanları her ne kadar gelişmiş olsa da, bununla alakalı hala kaygısı olanlar yok değil. Bu kaygıların alışveriş sitelerinde hissedilmesinin sebebi, güvenlik açısından hangi sitenin gerekli şartları sağladığı hususunda tüketicinin bazı şeyleri bilmemesi geliyor. avrupatedarik.com sitesi, tüketicilerin güvenli ve sağlıklı bir şekilde alışveriş yapabilecekleri bir ortamı onlara sunuyor. Bu bakımdan SSL şifreleme teknolojisine sahip olan sitede, kredi artı bilgileriniz üçüncü kişilerin eline geçmeyecek şekilde, şifrelenerek bankanıza gönderiliyor. Bunun yanında, kredi kartı bilgilerinin veri tabanında kayıt altında tutulmaması, ek bir güvenlik önlemi olarak uygulanıyor.

avrupatedarik.com ile güvenli alışverişler dileriz…

Online alışverişin imkanlarından sonuna kadar faydalanmanız adına kurulan avrupatedarik.com sitesi, kaygılardan uzak alışveriş yapabileceğiniz ve her türlü hayatınızı kolaylaştırıcı ürüne sahip olabileceğiniz kaliteli bir adres. Mutfakta, bahçede, banyoda ve hayatınızın daha farklı alanlarına pratiklik kazandıracak ürünleri bulabilir, modern tasarımı ve kolay kullanım ara yüzü sayesinde, ürün keşfine çıkabilirsiniz.

Hediye ürünler dünyası…

Sevdiklerinize hediye vermek, onların gönüllerini hoş tutmak, gönül yapmak, gönül almak… Farklı hayatlara farklı hediye çözümlerinin bulunduğu sitede, sevdiklerinize ne kadar değerli ve önemli olduklarını hatırlatacak ürünleri sitemizde sizleri bekliyor. En iyi fiyatlardan satılan hediyelik ürünler, bütçenizi sarmayacak fiyatlardan gönül kazanmanıza, sevdiklerinize değerli olduklarını hatırlatmanıza imkan sunuyor.

Birbirinden farklı ve zengin ürün seçenekleri arasında, herkese uygun hediye ürün bulmanız mümkündür. Sevgilinize, akrabanıza, arkadaşınıza, annenize veya babanıza göre hediyelik ürünleri kolayca bulabileceğiniz sitede, ayrıca özel günlere göre hediyelik ürünlerden seçim yapabilirsiniz. Sevgiler gününe özel ürünler veya anneler, babalar gününe özel hediye olanaklarını sitenin “hediyelik ürünler” kategorisinde bulabilirsiniz.

Çocuklarınıza özel ürünler..

Anne ve babaların çocuklarına almak istedikleri hediye veya kumbara, diş fırçası gibi ürünlerin sağlıklı olup, olmadıkları konusunda kaygıları vardır. Bu kaygıları bilerek yola çıkan avrupatedarik.com sitesi, çocuklara özel hazırladığı kategoride, anne ve babaların çocuklarına sağlıklı ve lisanslı ürünleri hediye etmelerini sağlamaktadır. Satılan ürünler, çocukların gelişimine olumsuz etki edecek kimyasal malzeme veya renklendirmeye tabi tutulmamış, sağlıklı üretim sürecinden geçen özenle seçilmiş ürünleri ifade etmektedir. Çocuklarına özel hediye almak isteyen ebeveynlerin en ideal ürünlere sahip olacakları sitemizde, en iyi ürünler en uygun fiyatlardan satılmakta ve sizlere en kısa zamanda ulaştırılmaktadır.

Evinize özel ürünler..

Evlerinizin dekoratif açıdan mükemmel olması için yüksek fiyatlardan lüks ve modern olarak tasarlanan mobilyaları alamadığınıza neden üzülüyorsunuz? avrupatedarik.com sitesi, ufak dokunuşlarla ideal dekoratif ahenk sağlayacak ürünlerin satışını yapmaktadır. Özel koleksiyonlar, evlerinizin her yerinde endamlı ve çekici alanlar yaratmak isteyenler için özenle hazırlanmış bir koleksiyonu ifade etmektedir. Evinize pratiklik sağlayacak olan bu ürünler, aynı zamanda dekorasyona da farklılık kazandırmaktadır. Mantar görünümüne sahip gece lamba ürününden, led ışıklı renk değiştiren banyo başlığına kadar daha yaşanılabilir bir ev kurmanız için özel ürünler sizleri beklemektedir.

Hediyelik ürünler, ilginç ürünler ve daha fazlasıyla hayatınıza pratiklik kazandıran e-ticaret sitesi avrupatedarik.com, kaliteli, güveli alışveriş yapmak isteyenlerin ideal adresi!