Uçak ve Jet Temizliği Hizmeti..

En büyük teknolojilerden birisi durumunda bulunan uçaklar, insanlığa sunulmuş olan hizmet araçlarının en önemlileridir. Kıtaları birleştiren bu teknolojiler sayesinde, seyahat konfor ve zamanı ideal bir noktaya çekilmiş durumdadır. Bugün ülkemizde, özel jet ve uçakla seyahat hususunda yaşanan gelişmeler, insanların hayat kalitesini arttırmıştır. 52 tane havaalanına sahip olan ülkemizde pek çok havacılık şirketi hizmet vermektedir. İnsanları daha modern ve gelişmiş uçaklarla seyahat etmeleri, konforlarını arttırmaları hedefini sağlamaya çalışan firmalar, uçakların insanlar için hijyen ve sağlıklı birer kullanıma sahip olması içinde, çalışmalarını temizlik firmaları aracılığıyla yerine getirmektedirler.

Uçak ve jet temizliği konusunda gerekli çalışmaları bünyesinde yapara, Avrupa standartlarına uygun temizlik prosedürünü ortaya koyan Avrupa Grup temizlik firması, sağlıklı ve ideal uçakların insanlara hizmet sunması için çalışmaktadır. Ülkemizdeki havacılıkta meydana gelen gelişmelere paralel olarak hizmet kalitesini ve takımlarını arttıran Avrupa Grup, uçak ve jet temizliği almak isteyen firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Deneyimli ve tecrübeli ekibiyle beraber, uçakların dış ve iç mekan temizliklerini titiz ve özenli bir şekilde yerine getiren firma, öncelikle temizlik stratejisinin hazırlanması adına ücretsiz keşif hizmeti sağlamaktadır.

Her uçağın boyutuna, modeline ve sağladığı hizmete göre farklı temizlik yöntemleri ve çözümleri uygulayan firmamız, seyahate çıkacak olan uçakların biran önce ideal bir temizlik çalışmasından geçirilmesi, insanların seyahat boyunca rahatsız olmayacakları şekilde ortamın havalandırılması, gerekli ihtiyaçların giderilmesi çalışmalarını hızlandırır. Özel jet bakımlarında uçakların mutat temizliklerinin yapılmasından, en hassas noktalarının temizlenmesine kadar ince çalışmalar yapan Avrupa grup, uçakların aksam ve malzemelerinin zarar görmemesi adına gerekli önlemleri önceden almaktadır.

Uçakların kokpit salonlarından uzun koridorlarına kadar sağlıklı bir temizliğin icra edilmesi adına takım çalışması yürüten temizlik ekibi, gerekli temizlik malzemelerinin nasıl ve ne derece sıklıkta ve yoğunlukta kullanılması gerektiği eğitimlerini almaktadırlar. Böylece zarar vermeden uçakların aksamları ve malzemeleri temizlenir.
Avrupa standartlarında temizlik için Avrupa Grup…

Türkiye’de Avrupa standartlarında hizmet veren tek temizlik firması olan şirketimiz, her türlü temizlik konusunda kalite standartlarından şaşmamaktadır. İnsanların hijyen alanlarda yaşamasının önemini bilen firma, bunun doğal ve organik yollarla sağlanması gereğine inanır. Böylece temizlenecek alanında sağlığının korunması sağlanmış olacağı gibi, yaşanılabilir bir mekan tesis edilir. Uçak ve jet temizliği hususunda da eğitimli kadromuz, uçakların koltuk ve aksesuarlarının zarar görmemesi adına gerekli tedbirleri alarak, kimyasal temizlik malzemelerini bilinçli kullanarak temizlik yapmaktadırlar.

En iyi temizliğin yapılması için bol kimyasal kullanılması kanısının yanlış olduğuna inanan firmamız, Avrupa standartlarına uygun temizlikle gerçek bir hijyen ortamın sunulmasını sağlamaktadır. Uçakların ve jetlerin lavabo ve tuvaletlerinden koridorların genel ve incelikli bakımına kadar kaliteli temizlik hizmeti için Avrupa grup, hizmetinizdedir.

Uçakların kokpit salonlarındaki malzemelerin zarar görmemesi adına gerekli önlemler alınarak temizlik yapılır. Dış cephelerin yıkanması ve parlatılması işlemi yapılır. Sağlıklı ve yerinde bir uçak temizliğinin sağlanması adına eğitimli ekibiyle hizmet veren Avrupa grup temizlik firması, müşteri memnuniyetini esas alan temizlik çalışmalarıyla yanınızdadır.